טיפולי אקנה

אקנה היא דלקת של בלוטות החלב וזקיק השערה בפנים, והיא מתבטאת בהופעה של פצעים דלקתיים בעור הפנים, בחזה, בגב ובזרועות, או במילים אחרות – בעיקר באזורים המפרישים שומן מוגבר. היא נחשבת למחלת עור נפוצה מאוד בעיקר בגיל ההתבגרות אך לא רק, ומהווה מטרד אסתטי משמעותי מאוד. הימנעות ממגע ידיים באזור הדלקתי, שמירה על היגיינה של הפנים וטיפולים מקצועיים – מסייעים בזירוז ההחלמה ומונעים הופעה צלקות וכתמים.

למה מומלץ לטפל בפצעי אקנה?

טיפול באקנה נובע קודם כל מסיבה אסתטית, על מנת להפחית את הדלקתיות ולקצר את משך הזמן בו הפצעים נמצאים על עור הפנים. הפצעים, בפרט כשהם דלקתיים ומוגלתיים, גורמים לחוסר ביטחון רב בקרב צעירים ומבוגרים כאחד, ומשפיעים מאוד על איכות החיים. טיפול באקנה משפר בצורה דרמטית את מראה עור הפנים ומזרז את ההחלמה. מלבד זאת, טיפול בפצעי אקנה מצמצם את הסיכויים לתופעת פוסט אקנה, במסגרתה פצעי האקנה משאירים צלקת או כתם כהה על פני העור. ככל שהפצעים נשארים על העור זמן ממושך ומוסיפים להיות דלקתיים, הם יוצרים על גבי העור את התנאים להופעה של צלקת או כתם.

טכנולוגיות טיפול באקנה

לכל אחד מאיתנו סוג עור שונה וגורמים סביבתיים שונים אליהם אנחנו נחשפים. כדי להגיע לתוצאות המיטביות בטיפול באקנה, יש צורך להתאים את הטיפול באופן אישי לכל מטופל, לפי סוג האקנה והסיבות להופעתו – אקנה של גיל ההתבגרות, אקנה של הגיל המאוחר, אקנה כתוצאה מהיריון, מנופאוזה, סטרס ועוד. לאורך הדרך ועד להשגת עור בריא וחלק יתכנו שינויים בקצב ובסוג הטיפולים, בהתאם להתקדמות ההחלמה. השילוב האידיאלי הוא בין טיפולים בקליניקה לעבודה משלימה בבית, בפרט בהיבט ההיגיינה של עור הפנים וחשיפה זהירה לשמש.

טיפול בצלקות אקנה

אם גם אתם סובלים מאקנה, כדאי לדעת שפצעי אקנה הם לא גזירת גורל – אפשר לטפל בהם ובכך גם למנוע הופעה של צלקות וכתמים על גבי העור.
אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר על מנת לקבל פרטים נוספים אודות טיפול קוסמטי מקצועי באקנה ⬇