טיפולי הבהרה

טיפולי הבהרה הם בין הטיפולים הקוסמטיים הפופולריים ביותר, כי בניגוד להופעה של קמטים – כתמים כהים על עור הפנים יכולים להופיע גם בגיל צעיר ומסיבות מגוונות. מדובר בבעיה אסתטית משמעותית שמופיעה בעור הפנים והצוואר, כשבמקרים רבים גם איפור לא יצליח לסייע לכסות את הכתמים. הבשורות הטובות הן שבמסגרת טיפולי הבהרה ניתן לשפר משמעותית את מראה הכתמים הכהים על עור הפנים – לטשטש אותם ואף להעלים לחלוטין.

מה גורם להופעה של כתמים על העור?

כתמים כהים נוטים להופיע על עור הפנים בעיקר באזור עצמות הלחיים והשפם. הם נוצרים כתוצאה מסיבות שונות, כשהסיבות הבולטות הן:

  • אקנה – הסיבה השכיחה ביותר להופעה של כתמים כהים היא אקנה. גם לאחר שהפצע עובר ומחלים, פעמים רבות נותר כתם על גבי העור. ללא טיפול הבהרה לעור הפנים, הכתם עלול לחלוף לאחר חודשים ואפילו שנים.
  • הורמונים – כפי שהופעה של אקנה היא פעמים רבות כתוצאה משינויים הורמונליים, כך גם בכל הנוגע לכתמי פיגמנטציה. נשים בהיריון, לדוגמה, עשויות לסבול מהופעה של כתמים.
  • גיל – בעקבות שקיעה טבעית של מלנין בשכבת האפידרמיס, כתמי פיגמנטציה על העור בגיל מבוגר הם נפוצים מאוד.
  • חשיפה לשמש – חשיפה לשמש עלולה גם היא לגרום להופעה של כתמים כהים, בפרט בקרב אוכלוסייה בעלת עור רגיש. בנוסף.
  • גנטיקה וסטרס – גנטיקה וסטרס הם שני גורמים נוספים התורמים להופעה של כתמים על עור הפנים. הדרך להפחית את הסיכויים להופעה של כתמים היא בשמירה על עור הפנים מפני השמש ובטיפולי פנים תקופתיים.

טיפול הבהרה לעור הפנים – מהן האפשרויות?

ישנם סוגים שונים של טיפולי הבהרה:

  • טיפולי פנים סטנדרטיים הכוללים, בעיקר, שימוש בתכשירים קוסמטיים ומסכות פילינג. התכשירים השונים יוצרים תגובה על גבי העור ומביאים לקילוף של העור שעשוי לטשטש מאוד את כתמי הפיגמנטציה. טיפולים מסוג זה מתמקדים בשכבה העליונה של העור כשהפיגמנטציה היא שטחית.
  • טיפולי פנים על בסיס טכנולוגיה מתקדמת כדוגמת טיפול בגלי רדיו, לייזר קרבון וטיפול מזותרפיה, כשכתמי הפיגמנטציה עיקשים או עמוקים יותר.

לצד זאת, ישנם תכשירים קוסמטיים-רפואיים המיועדים לטיפול בפיגמנטציה, אשר בשימוש יומי לטווח ארוך משפרים את מצב העור.

הסרת כתמי גיל ושמש

כתמים כהים המופיעים כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש, וכן כתמי גיל הנובעים מהזדקנות של העור, הם מהסוג הנפוץ ביותר. באמצעות מגוון טיפולים, וביניהם סדרת פילינגים ייעודית וטיפולים במכשירים טכנולוגיים – בהתאם לאבחון, אנחנו יכולים לטשטש ולהעלים כליל את כתמי הגיל והשמש נחשבים למטרד אסתטי.

טיפול הבהרת פנים

כדי לטשטש ואף להעלים את כתמי הפיגמנטציה ולהגיע לגוון עור אחיד ככל הניתן, חשוב להתאים את סוג הטיפול והמינון למצבם של הכתמים על עור הפנים, לצבעם ולוותק שלהם. באמצעות ליווי מקצועי ומותאם אישית, הן בבחירת הטכנולוגיה המתאימה והן מבחינת הטיפול הביתי המשלים – ניתן להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר על מנת לקבל פרטים נוספים אודות טיפול הבהרה ⬇