טיפולי צלקות / פוסט אקנה

אם לא די בפצעי אקנה שמהווים מטרד אסתטי ובריאותי, גם אחרי שהם חולפים הם משאירים חותם. אם גם אתם סובלים מצלקות לאחר פצעי אקנה, כדאי לדעת שיש לזה פתרון והוא לא נמצא בשכבות של איפור. באמצעות טיפול בטכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית, תוכלו להגיע לתוצאות נהדרות של טשטוש והעלמת הצלקות.

מהי תופעת פוסט אקנה?

פצעי אקנה הם פצעים דלקתיים, שמסיבות שונות עלולים להשאיר על העור צלקת בצורתו של הפצע. זה יכול לקרות בעקבות חשיפה של הפצעים לשמש ישירה, חיטוט בפצע, נטילה של תרופות או עור רגיש במיוחד. ישנם סוגים שונים של צלקות, בדרגות חומרה שונות וגם בצורה שונה. ישנן צלקות הנראות כחורים קטנים ומחודדים, צלקות ריבועיות וגם צלקות המורמות מעט מעל פני העור. במקרים קלים יותר, פצעי האקנה אינם משאירים צלקת אך כן משאירים כתם ורוד או חום.

טיפול אקנה – למניעת צלקות אקנה

אם אתם סובלים מאקנה, אל תחכו להופעתן של הצלקות. טיפול נכון מתחיל כטיפול מניעתי באקנה כדי להשפיע ככל הניתן על צורת החלמתו, ביחד עם שמירה על היגיינה של עור הפנים והימנעות ממגע עם הידיים. חיטוט בפצעים, בפרט בידיים מלוכלכות, גורם להחמרה בדלקת וזו תגרום להופעה של צלקת. כדי לקבל פרטים נוספים על טיפול אקנה פעיל – אני מזמינה אתכם ליצור עמי קשר.

טכנולוגיות טיפול – צלקות פוסט אקנה

טיפול בצלקות אקנה הוא טיפול מותאם אישית, לפי מצב הצלקת, העומק שלה וגם הוותק שלה על פני העור. מטרת הטיפול היא לעודד התחדשות של העור באמצעות ייצור סיבי קולגן ואלסטין מחודשים, מה שמוביל לטשטוש הצלקות והכתמים עד לקבלת עור מתוח ובעל טקסטורה אחידה. בין הטכנולוגיות היעילות לטיפול בפוסט אקנה הם טיפול גלי רדיו RF, טיפול מזותרפיה וטיפול פוטותרפיה, עליהם ניתן לקרוא בהרחבה באתר.

טיפול בצלקות אקנה

באמצעות שיטות טיפול מתקדמות ניתן להעלים את צלקות האקנה ולהגיע לעור בטקסטורה אחידה – ממש כמו בימים שלפני הופעת הפצעים. כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר חשוב להתאים את הטיפול לסוג הצלקות.

אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר על מנת לקבל פרטים נוספים אודות טיפול בצלקות של פוסט אקנה ⬇