טיפול מזותרפיה

טיפול מזותרפיה הוא טיפול אנטיאייג'ינג יעיל ובטוח, שמאפשר פיזור של חומרים מזינים לשכבות העור מצד אחד, ופציעה מיקרונית ומבוקרת של העור מצד שני לצורך התחדשות. כיוון שמדובר בטיפול שמעודד התחדשות של עור הפנים, הוא מוביל לשיפור משמעותי במצב העור ולכן מתאים למי שסובלים מעור דלקתי ברמות שונות וכטיפול אנטיאייג'ינג להאטה של תהליכי הזדקנות.

מהם היתרונות בטיפול מזותרפיה לפנים?

  • טיפול בקמטוטים והידוק עור רפוי
  • סגירה של נקבוביות פעורות ועור אדמומי
  • הזרמת דם והאצת תהליך ריפוי פצעים ודלקות
  • טיפול מצוין בצלקות אקנה ובאקנה פעיל
  • טיפול בעור שמפריש שומן בכמות רבה
  • חדירה לשכבות העור העמוקות ליצירת השפעה מקסימלית

כיצד עובדת הטכנולוגיה שמאחורי טיפול מזותרפיה לפנים?

שיטת מזותרפיה היא טכנולוגיה ייחודית הפועלת על שכבת העור העמוקה – שכבת הדרמיס. באמצעות עט שבקצותיו מחטים זעירות, אנחנו יוצרים פציעה מבוקרת. הפציעה מחדירה לתוך העור תכשירים הכוללים ויטמינים, מינרלים וחומצות, ומעודדת תהליכי חידוש של קולגן. חידוש הקולגן, כמו גם חידוש התאים וזרימת דם מוגברת לאזור נוצרים כתוצאה מהגירוי המקומי והעדין שיוצרות המחטים.

האם הטיפול כואב, וכמה זמן אורכת ההחלמה?

טיפול מזותרפיה אינו כואב ולא מצריך אלחוש מקומי, בפרט כשהוא מבוצע בידיים מיומנות. עם זאת, ישנם מקרים בהם עור הפנים דלקתי, ואז תיתכן הרגשה קלה של אי נעימות. לאחר הטיפול העור עשוי להיות רגיש ומעט אדמומי, בדומה לחשיפה ממושכת לשמש. התסמינים חולפים כעבור יום-שלושה ימים. מומלץ לאחר טיפול מזותרפיה לא להיחשף לשמש ישירה עד לחלוף התסמינים, ובכל מקרה למרוח קרם הגנה ביציאה מהבית בשעות היום.

מזותרפיה לפנים – לעור פנים בריא ורענן יותר

טיפול פנים בשיטת מזותרפיה הוא טיפול שורשי שנוגע בשכבות העמוקות של העור ומעודד אותן לייצר סיבי קולגן ואלסטין שתורמים למיצוק העור, וכן מעודד זרימת דם שמסייעת לריפוי פצעים ודלקות ולהתחדשות של תאים.

אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר על מנת לקבל פרטים נוספים אודות טיפול מזותרפיה לפנים⬇