טיפול פוטותרפיה

פוטותרפיה היא שיטת טיפול פורצת דרך, העושה שימוש בקרני אור לצורך טיפול בנזקי עור, קמטים, פיגמנטציה, אקנה, צלקות, מחלות עור ועוד. השיטה מייצרת את השינוי דרך חימום של שכבות העור העמוקות סביב האזור הפגוע, מבלי לפגוע ברקמות הבריאות. מה שעומד מאחורי השיטה הוא מחקרים רבים שמוכיחים לנו שהאור הוא כלי מרפא, אך קרני השמש – מזיקות. לפיכך, שיטת פוטותרפיה מעניקה לנו את יתרונותיו של האור ללא הסכנות שבקרינה.

מהם היתרונות בטיפול פוטותרפיה לפנים?

  • האצת חילוף החומרים בתא וחידוש רקמות
  • הפחתת שומניות העור והקטנת גודל הנקבוביות
  • הבהרה של העור וטשטוש כתמים
  • החלקה של קמטוטים
  • טיפול בפצעים וזיהומים קיימים
  • טיפול קצר-מועד ולא פולשני
  • אינו מלווה בכאב ולא גורם לתופעות לוואי

כיצד עובד טיפול פוטותרפיה?

טיפול פוטותרפיה לפנים מבוצע בעמידה או בשכיבה, והוא מבוסס על קרני אור באורכי גל שונים, בהתאם למטרת הטיפול ולמצב העור. במהלך הטיפול מגנים על העיניים במסכה מיוחדת, ומתקן קרני הלייזר ממוקם מעל הפנים – בדומה לגוף תאורה. קרני האור נראות לעין, והן כמובן ללא המרכיבים המסוכנים הקיימים בקרני השמש. שלוש הקרניים הן בצבע אדום, כחול וירוק, וצבע הקרן נבחר בהתאם לסוג העור ולבעיה בה מעוניינים לטפל. הטיפול אינו כואב כלל ולא נדרשת תקופת החלמה.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול מתאים לכולם – גברים ונשים בכל גיל ולכל סוגי העור – גם לבהירים וכהים מאוד וגם לבעלי זקן, אשר רוצים לרפא את עור הפנים מדלקות, צלקות, פצעים ותסמיני אנטיאייג'ינג. עם זאת, מי שסובלים מתופעות לוואי המוחמרות בחשיפה לאור השמש – מומלץ להתייעץ עם רופא אודות הטיפול.

טיפול פוטותרפיה

טיפול פנים בשיטת פוטותרפיה הוא טיפול חדשני המיועד למגוון רחב של מצבים ואף לטיפול במחלות עור ברמות שונות. בשל מורכבות הטיפול והצורך להתאים בין צבע האור למצב העור, מומלץ לעשות את הטיפול בידיים מיומנות. כדי שתוכלו להרגיש ולראות שיפור מיטבי, את טיפול פוטותרפיה חשוב לבצע במסגרת סדרת טיפולים. 

אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר על מנת לקבל פרטים נוספים אודות טיפול פוטותרפיה לפנים ⬇