טיפולים

טיפול פוטותרפיה – Phototherapy LED

פוטותרפיה הינו טיפול באור, היא שיטת טיפול פורצת דרך אשר עושה שימוש בקרני אור לטיפול בנזקי עור כגון קמטים, פיגמנטציה, אקנה, צלקות, מחלות עור ועוד. השיטה מייצרת את השינוי באמצעות חימום שכבות העור העמוקות מסביב לאזור הפגוע, מבלי לפגוע ברקמות הבריאות.

מחקרים רבים מוכיחים שהאור הוא כלי מרפא, אבל קרני השמש מזיקות. לכן, שיטת הפוטותרפיה מעניקה לנו את יתרונות האור ללא סכנות הקרינה.

כיצד מתבצע הטיפול?

טיפול בפוטותרפיה מתבצע בשכיבה, ומתבסס על קרני אור באורכי גל שונים, בהתאם למטרת הטיפול ולמצב העור. במהלך הטיפול, העיניים מוגנות במסכה מיוחדת ומכשיר קרן האור לד ממוקמת מעל הפנים – בדומה לגוף תאורה. קרני האור נראות לעין והן ללא המרכיבים המסוכנים הקיימים בקרני השמש.

שלושת הקרניים הן אדום, כחול וירוק וצבע הקרן נבחר בהתאם לסוג העור והבעיה. הטיפול אינו כואב כלל ואין צורך בתקופת החלמה.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול מתאים לכולם – גברים ונשים בכל גיל עם כל סוגי העור – בהיר וכהה מאוד, המעוניינים לרפא את עור הפנים מדלקות, צלקות, פצעים ותסמיני אנטי אייג’ינג. עם זאת, למי שסובל מתופעות לוואי המחמירות בחשיפה לאור השמש – מומלץ להתייעץ עם רופא לגבי הטיפול.

יתרונות הפוטותרפיה

  1. האצת חילוף החומרים של התא וחידוש רקמות
  2. הפחתת שמנוניות העור והקטנת גודל הנקבוביות
  3. הבהרת העור וטשטוש כתמים
  4. החלקת קמטים
  5. טיפול בפצעים וזיהומים קיימים
  6. טיפול קצר מועד ולא פולשני
  7. אינו מלווה בכאב ואינו גורם לתופעות לוואי

מה עוד כדאי צריך לדעת?

טיפול פנים באמצעות Phototherapy LED הינו טיפול חדשני המיועד למגוון רחב של מצבים ואף לטיפול במחלות עור ברמות שונות. בשל מורכבות הטיפול והצורך להתאים את צבע האור למצב העור, מומלץ לעשות את הטיפול בידיים מיומנות. על מנת שתוכלו להרגיש ולראות שיפור מיטבי, חשוב לבצע את הטיפול ב-light therapy כחלק מסדרת טיפולים.

פנו אלינו עוד היום למידע נוסף על הטיפול.